نمایندگی نصب و تعمیر آبسردکن

نمایندگی خدمات تعمیر آبسردکن

نمایندگی تعمیر آبسردکن

کارشناسان و متخصصان مرکز سرویس و تعمیر آبسرد کن با کسب دانش فنی به روز و با تکیه به سال ها تجربه و مهارت درتعمیر آبسردکن آماده ارائه کلیه خدمات سرویس و تعمیر آبسرد کن به شما عزیزان خواهند بود. 09196024118 آقای ابوالفضل غیاثنیا

  1. آبسردکن مخزن دار مجهز به شناور
  2. آبسردکن های دو منظوره(مخزن دار)
  3. آبسردکن های بدون مخزن
  4. تعمیر برندهای موجور در کشور100%
  5. صرفه جویی در هزینه ها80%
  6. تعمیر آبسردکن

سرویس و تعمیر آبسردکن

در حال حاضر آبسرد کن ها به یکی از وسایل ضروری برای دفاتر کار، مطب پزشکان، ادارات، بانک ها و تبدیل شده اند. آبسرد کن ها در مدل های مختلف تولید می شوند و برخی از آن ها توانایی تصفیه آب را هم دارند. بعضی از آبسرد کن ها تنها دارای شیر آب سرد هستند،

اما نوع دیگری از آن ها نیز وجود دارد که هم شیر آب سرد و هم شیر آب گرم دارد. با وجود مزایای بسیار خوب آبسرد کن ها، بعد از مدتی استفاده ممکن است دچار مشکل شود و نیاز به تعمیر داشته باشد. مواردی از جمله نشت آب، گرم بودن آب، مسدود شدن شیر آب و نشان دهنده اهمیت سرویس دوره ای و تعمیرات آبسرد کن توسط تیم زبده و با دانش است تا بتوانند طول عمر این دستگاه را افزایش دهند و مشکلات به وجود آمده را برطرف نمایند.

ایرادات متداول در تعمیر یخچال فروشگاهی

با توجه به نکات یادشده بهتر است تا کار را به کاردان بسپارید و تعمیر آبسردکن را به افراد حرفه ای واگذار کنید. با این حال ساختار کلی آبسردکن معمولاً مشابه یکدیگر است،

ما در اینجا سعی می کنیم مشکلاتی مثل اینکه چرا آبسردکن خنک نمیکند و یا نشتی آبسردکن و همچنین چرا آب مزه خوبی نمیدهد را با هم بررسی کنیم.

البته شما می توانید اطلاعات بیشتری را از طریق مقاله های مرجع تخصصی سانتیگراد کسب کنید، ولی همین مواردی را که در این جا مطرح می شود، برای آشنایی و حل مشکل شما کافی می باشد.

وقتی آب درون آبسرد کن، هم دمای اتاق است. یعنی آبسرد کن وظیفه خود را انجام نمی دهد. برای این که متوجه شوید چه عاملی باعث بروز این مشکل شده چند مورد را بررسی کنید.

اول دقت کنید که آیا ترموستات در حالت کنترل دمای بهینه تنظیم شده است یا نه. اگر دمای تنظیم شده آب خیلی زیاد است، آن را کم کنید. البته دقت کنید که بیش از اندازه دمای آب را پایین نیاورید، زیرا در این صورت سبب یخ زدن کولر و متوقف شدن فشار آب خواهید شد.

تعمیر آبسردکن های مختلف با مدل های مختلف را به صورت تخصصی انجام میدهیم. برای درخواست تعمیر آبسردکن در تهران، میتوانید مراحل زیر را طی کرده و درخواست خود را ثبت کنید.

خرابی آبسردکن

آبسردکن ها یک لوازم ضروری در دفاتر، مدارس، سالن های بدنسازی و یا ادارات محسوب می شوند. نصب راحت و بدون دردسر آبسردکن ها، موجب رواج استفاده از آن ها به خصوص در فصل تابستان شده است. با این حال چند اشتباه کوچک می تواند موجب کثیف شدن سینی تخلیه، چکه کردن پمپ و یا ترک خوردن مخزن آب شود.

اکثر آبسردکن ها دارای قطعات جایگزینی هستند که از طرف سازندگان در دسترس قرار می گیرند که می توان به کمک آن، بسته به مشکلی که برای مجموعه سیستم آبسردکن پیش می آید مشکل را برطرف کرد. در این مقاله راه حل تعمیر مهمترین مشکلاتی که برای آبسردکن های اداری پیش می آید، بررسی کردیم. با ما در سورپرایز همراه باشید.

اولین قدم برای عیب یابی آبسردکن

استفاده از آبسردکن در ادارات می تواند در هزینه های پرداختی که برای خرید آب معدنی خرج می شود، صرفه جویی کند. نکاتی که باید در قدم اول در مواجهه با آبسردکن خراب بررسی کنید موارد زیر است:

  1. دلیل خیلی از مشکلاتی را که برای آبسردکن پیش می آید، می توان در منبع تغذیه دستگاه دنبال کرد. بنابراین، به عنوان اولین مرحله اتصالات منبع را بررسی کنید.
  2. اگر مخزن آب مشکلی نداشت، در قدم دوم آب موجود در منبع آب را وارسی کنید و مطمئن شوید که به اندازه کافی آب داشته باشد. گاهی اوقات کمبود آب موجود در منبع، دستگاه را به اندازه کافی تغذیه نمی کند.
  3. یک علت شایع در قطع جریان آب، اتصال ضعیف شلنگ آب است. برای حل این مشکل اطمینان حاصل کنید که هر دو طرف ورودی و خروجی آب، شلنگ محکم وصل شده باشد و نشتی در پشت یا اطراف آبسردکن وجود نداشته باشد.

حل مشکل نشتی آب آبسردکن

آب به دلایل مختلفی ممکن است از آبسردکن سرازیر شود. در ادامه دلایل اصلی این اتفاق و راه حل آن ها را بررسی خواهیم کرد.

نشتی مخزن آب

مخزن آبسردکن از استیل با دوام یا پلاستیک ساخته شده است که عامل تاثیرگذاری در قیمت گالن آب معدنی است که به عنوان مخزن خریداری می شود. برای جلوگیری از سرریز شدن آب، مخزن نیاز به مهر و موم و عایق بندی دارد. وجود هرگونه سوراخ یا ترک منجر به نشت آب خواهد شد. اگر ترک قابل ترمیم نبود، لازم است منبع آب را تعویض کنید.

اتصالات ضعیف در داخل دستگاه

گاهی اوقات اتصالات داخلی ضعیف مانند ناحیه پمپ، موجب نشتی آب می شود. در این شرایط به سرعت آبسردکن را خاموش کنید و اتصال لوله در پشت سیستم را قطع کنید. سپس پمپ آب را بررسی کنید تا از نصب دقیق آن مطمئن شوید.

چکه کردن پمپ آب

با افزایش عمر دستگاه آبسردکن، ممکن است شیر آب سرد و گرم به مرور به چکه کردن بیافتند و سینی تخلیه، از آب پر می شود. با تعویض اتصالات پمپ دستی آب سرد و یا گرم می توان این مشکل را برطرف کرد.

بهتر است از سینی تخلیه آبسردکن برای خالی کردن ته مانده چای و یا سایر نوشیدنی ها استفاده نکنید. چرا که منافذ سینی تخلیه تنها برای عبور آب ساخته شده اند و عبور چیزی غیر از آب باعث گرفتگی آن می شود.

بعضی اوقات نیز اتصالات داخلی دستگاه ضعیف و یا قطع می شوند که به مرور زمان باعث نشتی آب خواهد شد. جایگزینی اتصالات بهترین گزینه برای حل این مشکل است.

دلایل توزیع نامناسب آب آبسردکن چیست؟

گاهی اوقات فشار آب آبسردکن رضایت بخش نیست و به همین دلیل زمان زیادی را باید جلوی دستگاه صبر کنید تا یک لیوان آب، پر شود. این اتفاق دلایل مختلفی می تواند داشته باشد.

کاهش آب مخزن

کاهش آب منبع آبسردکن، فشار آب را کم می کند و با پر کردن مخزن، این مشکل به راحتی قابل حل است. حال تنها کافی است به مدت 10 دقیقه صبر کنید تا آب خنک خود را بدون معطلی از آبسردکن دریافت کنید.

هواگیری مخزن آب

گاهی اوقات داخل مخزن آبسردکن هایی که به تازگی نصب یا سرویس شده اند، هواگیری می شود. برای حل این مشکل می توان با پایین نگه داشتن پمپ دو شیر آب به طور همزمان برای چند دقیقه، هوا را به طور کامل خارج کرد.

کاهش توان دستگاه آبسردکن

برای استفاده از دستگاه های آبسردکن نیاز به نیروی برق وجود دارد. بنابراین اگر با کاهش توان دستگاه روبرو شدید، باید دنبال مشکل در اتصال آبسردکن به برق شهری باشید.

دو شاخه آبسردکن را از پریز برق درآورده و سپس وارد آن کنید. روشن شدن چراغ و شنیدن صدای کمپرسور نشانه راه اندازی مجدد دستگاه است.

چرا آب آبسردکن خنک نیست؟

خنک نبودن آب ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد. مهمترین دلایلی که مانع خنک کردن آب توسط آبسردکن می شود، به شرح زیر است:

خالی بودن آب دستگاه

اگر به تازگی آب آبسردکن تمام شده، حدود 10 دقیقه زمان می برد تا مجددا آبسردکن، آب خنک تحویل دهد. بنابراین پس از پر کردن مخزن، اندکی صبر کنید تا دستگاه، آب مخزن را با دمایی پایین تر از دمای اتاق در اختیار شما قرار دهد.

تغییر دمای آب آبسردکن

بسیاری از آبسردکن ها تنظیم کننده دما دارند. بنابراین شما می توانید دمای آب را مطابق با نیاز خود کاهش یا افزایش دهید. با تغییر دمای دستگاه می توانید آبی خنک از دستگاه آبسردکن دریافت کنید.
آبسردکن توسط افراد زیادی مورد استفاده قرار می گیردتعمیر آبسردکن

اگر تعداد افرادی که در یک اداره از آبسردکن استفاده می کنند، 50 نفر و یا بیشتر باشد فشار زیادی به دستگاه وارد خواهد شد. در این صورت ممکن است در فرایند خنک شدن آب، دستگاه به مشکل بخورد. بهتر است ظرفیت و یا تعداد آبسردکن ها را برای حل این مشکل افزایش دهید.

چرا آبسردکن آب را گرم نمی کند؟

اگر آبسردکن از مخزن آب گرم بهره ببرد، با استفاده از آن می توانید از آب با دمای بالاتری نیز استفاده کنید. با این حال برخی مشکلات، آبسردکن را در ارائه آب گرم با مشکل روبرو می کند.

دستگاه هیچ قدرتی را دریافت نمی کند

اگر دستگاه خاموش باشد یا انرژی از جانب برق دریافت نکند، نمی تواند آب را گرم کند. برای حل این مشکل سیم برق را از قسمت پشت آبسردکن جدا کنید، سپس مجددا به دستگاه متصل کنید. شنیدن صدای کمپرسور نشان دهنده فعال شدن دستگاه است.

خاموش بودن سوییچ آب گرم

تمام آبسردکن های سرد و گرم از سوییچ مخزن آب گرم در پشت دستگاه پشتیبانی می کنند. اگر برای استفاده از آب گرم دستگاه، به مشکلی برخوردید، فعال بودن سوییچ آب گرم را بررسی کنید. به طور معمول با فعال شدن سوییچ، چراغ آب گرم روشن می شود.

خالی بودن مخزن آب

همانند خنک کردن آب، اگر به تازگی مخزن خالی شده باشد مدتی زمان می برد تا دوباره پر شود. پس برای آبسردکن هیچ مشکلی پیش نیامده و تنها برای دریافت مجدد آب با دمایی بالاتر، باید کمی صبر کرد.

در پایان به شما گالن های 19 لیتری سورپرایز را پیشنهاد می کنیم که علاوه بر مصارف خانگی، برای تامین مخزن آبسردکن های اداری نیز قابل استفاده است. برای ثبت سفارش و تهیه این محصول و سایر محصولات سورپرایز می توانید با شماره تلفن تماس حاصل فرمایید.

خانهارتباط با ما